Notice: Funkcja acf_get_value została wywołana nieprawidłowo. Advanced Custom Fields PRO - Wykryliśmy jedno lub więcej wywołań, które pobierają wartości pól ACF przed inicjalizacją ACF. Nie są one obsłużone i może powodować nieprawidłowe lub brakujące dane. Dowiedz się, jak to naprawić. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.11.1.) in /home/artgraf3/domains/walfre.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5833

Notice: Funkcja acf_get_value została wywołana nieprawidłowo. Advanced Custom Fields PRO - Wykryliśmy jedno lub więcej wywołań, które pobierają wartości pól ACF przed inicjalizacją ACF. Nie są one obsłużone i może powodować nieprawidłowe lub brakujące dane. Dowiedz się, jak to naprawić. Dowiedz się więcej: Debugowanie w WordPressie. (Ten komunikat został dodany w wersji 5.11.1.) in /home/artgraf3/domains/walfre.pl/public_html/wp-includes/functions.php on line 5833
FAQ's - Walfre

FAQ

Standardowa rolka ma wymiar 1350mm x 3000mm.

W zależności od rozmiaru pomieszczenia i wybranego wzoru wyliczamy dokładne zapotrzebowanie na projekt. Wszystkim zajmują się nasi specjaliści. Jeżeli nie wiesz ile tapety potrzebujesz zakupić, wyślij do nas formularz z zapytaniem poprzez zakładkę KONTAKT.

Tak, profesjonalny serwis, który zapewniamy zajmuje się całą procedurą montażu.

Można położyć tapetę na starą, ale my tego nie zalecamy, a w naszej instrukcji montażu informujemy, że ściana powinna zostać pozbawiona starego podłoża.

Proces schnięcia to proces naturalny i pod żadnym pozorem nie powinno się go przyspieszać albo modyfikować. Może to wpłynąć negatywnie choćby na jakość efekty finalnego oraz walory estetyczne.

Tapety można przetrzeć wilgotną i delikatną ściereczką np. z mikrofibry, ale żaden ekspert włącznie z nami tego nie poleca.

Zajmujemy się kompleksowo całym zapleczem wizualnym oraz technicznym, jak również projektami. Nie będzie najmniejszego problemu, aby nasz specjalista-projektant zajął się aranżacją wnętrza na Twoje życzenie. Wystarczy, że w przypadku zainteresowania taką usługą skontaktujesz się z nami poprzez zakładkę KONTAKT.

Oczywiście. Nasi graficy mogą przygotować wizualizację efektu finalnego dostosowaną do pomieszczenia.

Wzory nie są modyfikowalne. Możesz personalizować wielkość rolki, powtórzenia wzoru lub inne elementy, które nie wymagają ingerencji we wzór i zmiany go.

Oczywiście. Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Tak, mogą one odbiegać od odcienia lub barwy koloru, a wpływ na to ma choćby monitor lub ekran na którym przeglądasz projekty, ale wzory, które umieszczamy na stronie są wiernym odwzorowaniem oryginału tapet.

Tak. Aby sprawdzić sklepy oraz punkty, które posiadają nasze produkty w swoim asortymencie zapraszamy do zakładki PARTNERZY I SKLEPY STACJONARNE. (zakładka butiki)

Cały czas monitorujemy zasoby magazynowe, ale nie możemy obiecać, że w danym momencie produkt będzie dostępny od ręki w punkcie stacjonarnym. Jeżeli natomiast trafisz na sytuację w której produkt nie będzie dostępny, jesteśmy w stanie zrealizować wysyłkę wprost z naszej siedziby. Wtedy masz pewność, że każdy wzór jest dostępny od ręki.

Przyjmujemy płatności drogą internetową. Obsługujemy transfery przez bezpośrednią wpłatę na nasze konto bankowe, system PayPal oraz inne.

Zamówienia są realizowane w przeciągu od 1 do 7 dni roboczych od wpływu przedpłaty. Należy do tego dodać czas dostawy przez firmę kurierską.

Po złożeniu zamówienia, otrzymasz od nas indywidualny identyfikator śledzenia Twojej przesyłki. Można to zrobić online za pośrednictwem każdego urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową.

Według polskiego prawa kupujący ma 14 dni na złożenie oświadczenia o rezygnacji z zakupu. Potem ma kolejne dwa tygodnie na zwrot towaru sprzedającemu.

Najlepszym rozwiązaniem zawsze jest bezpośredni kontakt z siedzibą firmy. Możesz tego dokonać na dwa sposoby. Pierwszy z nich to zakładka KONTAKT na naszej stronie. A drugi to bezpośredni numer telefonu podany na stronie internetowej.

Zgodnie z ustawą o RODO oraz wszystkimi rozporządzeniami o tajności i poufności danych osobowych w każdym aspekcie chronimy Twoje dane osobowe i inne dane wrażliwe. Możesz przeczytać o tym więcej w zakładce REGULAMIN. A dodatkowo na pasku wyszukiwania możesz sprawdzić certyfikat SSL naszej strony internetowej. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.


Ściany potraktowane kolorem, cieniem tekstury, zniewalającym i porywczym wzorem stają się.. ŻYWE..

Papier, który stanowi esencję tapet, jest nieożywiony, w połączeniu ze wzorem i kolorem, zaczyna przekazywać odczucia ..nabiera wyrazu..

Historia Walfre

Obserwuj nas na instagramie

Facebook