FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jaki jest rozmiar standardowej rolki?

Standardowa rolka ma wymiar 1100mm x 3000mm.

Jaką ilość rolek potrzebuję kupić?

W zależności od rozmiaru pomieszczenia i wybranego wzoru wyliczamy dokładne zapotrzebowanie na projekt. Wszystkim zajmują się nasi specjaliści. Jeżeli nie wiesz ile tapety potrzebujesz zakupić, wyślij do nas formularz z zapytaniem poprzez zakładkę KONTAKT.

Czy oferujecie montaż?

Nie, ale jesteśmy w stanie polecić montażystę w Twojej okolicy. Zapraszamy do kontaktu z nami.

Czy mogę przykleić nową tapetę na starą?

Można położyć tapetę na starą, ale my tego nie zalecamy, a w naszej instrukcji montażu informujemy, że ściana powinna zostać pozbawiona starego podłoża.

Czy mogę podgrzewać tapetę żeby szybciej wyschła?

Proces schnięcia to proces naturalny i pod żadnym pozorem nie powinno się go przyspieszać albo modyfikować. Może to wpłynąć negatywnie choćby na jakość efekty finalnego oraz walory estetyczne.

Czy tapety można czyścić?

Tapety można przetrzeć wilgotną i delikatną ściereczką np. z mikrofibry, ale żaden ekspert włącznie z nami tego nie poleca.

Czy mogę sprawdzić jak tapeta będzie wyglądać w moim pomieszczeniu?

Oczywiście. Nasi graficy mogą przygotować wizualizację efektu finalnego dostosowaną do pomieszczenia.

Czy mogę zamówić próbkę tapety?

Oczywiście. Wystarczy skontaktować się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie.

Ile trwa termin realizacji zamówienia?

Zamówienia są realizowane w przeciągu od 1 do 7 dni roboczych od wpływu przedpłaty. Należy do tego dodać czas dostawy przez firmę kurierską.

Jak śledzić przesyłkę?

Po złożeniu zamówienia, otrzymasz od nas indywidualny identyfikator śledzenia Twojej przesyłki. Można to zrobić online za pośrednictwem każdego urządzenia obsługującego przeglądarkę internetową.

Czy moje dane osobowe są chronione?

Zgodnie z ustawą o RODO oraz wszystkimi rozporządzeniami o tajności i poufności danych osobowych w każdym aspekcie chronimy Twoje dane osobowe i inne dane wrażliwe. Możesz przeczytać o tym więcej w zakładce REGULAMIN. A dodatkowo na pasku wyszukiwania możesz sprawdzić certyfikat SSL naszej strony internetowej. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

Czy mogę przykleić nową tapetę na starą?

Można położyć tapetę na starą, ale my tego nie zalecamy, a w naszej instrukcji montażu informujemy, że ściana powinna zostać pozbawiona starego podłoża.

Shopping Cart